KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15643177
nr 1564 3177
Oidentifierad konstnär. Signerad, Carlos D, modell. Olja på duk, 79x64 cm, yttermått inklusive ram: 85x70 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
1.900 kr
måndag 18 september 2023
kl 18:58:58
1.500 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.400 kr
1.500 kr (Budbetjänt)
1.600 kr
1.700 kr
1.800 kr